Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Corsair Dominator Platinum RGB White 32GB (2x16GB) DDR5 CL36 @5600MT

Статус
Затворена за нови мислења.

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.421
6.596
StalkeR додаде нов оглас:

Corsair Dominator Platinum RGB White 32GB (2x16GB) DDR5 CL36 @5600MT - 8.200 ден.

Купен од Computer Universe во Април 2023, користен 6,7 месеци.
Точен модел: cmt32gx5m2b5600c36w

Гаранцијата е од CU, но еве нека биде пишан како без гаранција.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.100
Мислења
974.575
Членови
35.405
Најнов член
Bizra
На врв Дно