1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Corsair Dominator Platinum 2x8GB (DDR4 - 2133mhz)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од MarkoHF, 27 Април 2020.

 1. MarkoHF

  MarkoHF
  Practice makes perfect

  847
  1,119
  30 Септември 2008
  Машко
  Internet Marketing
  Би ве замолил ако може проценка за рам: Corsair Dominator Platinum 2x8GB (DDR4 - 2133mhz). Купен од Словенија во 2015та година, би требало гаранција да има до 11.2020 али треба да проверам.

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  990
  1,205
  9 Јуни 2015
  Машко

Сподели

Вчитување...