1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Corsair CX750

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од tomi, 3 Јануари 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,846
  8,977
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  На продажба 2 напојувања, многу малце користени, со локална гаранција и фулл паковање...

  цена: 4000 мкд / парче
   
  Последна промена: 3 Јануари 2019
 2. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,846
  8,977
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
 3. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,846
  8,977
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
 4. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,846
  8,977
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
 5. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,846
  8,977
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  Напојувањата се многу тивки, вентилаторите се скоро бешумни, многу малце се користени... Фулл паковање се како нови...

  Последна цена 3000 денари од парче, цената е багатела за ова парче хардвер
   
  На TylerMkD и toshex им се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,846
  8,977
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
Слични теми
 1. psyside
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  2,050
 2. spiritBreaker
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  860
 3. prichina
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  470
 4. uwemi
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,449
 5. nikigo
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  634
Вчитување...

Сподели

Вчитување...