1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Corsair CS750M 750W 80+ Gold Modular PSU

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 25 Декември 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Guru

  7,443
  9,016
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продавам безпрекорно сочувано модуларно напојување Corsair CS750M - 750W 80+ Gold, спакувано во оригиналната кутија со сите кабли. Купено е во Февруари годинава од Plaisio од Солун и има гаранција уште 14 или 26 месеци (треба да проверам). Често одам натаму и се нафаќам во случај на дефект јас да го однесам до таму за RMA.

  20181225_224355.jpg 20181225_224315.jpg
  Цена, фиксно: 4900 денари
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 25 Декември 2018
  На TylerMkD и gremlin им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Guru

  7,443
  9,016
  23 Јануари 2008
  Манга
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Guru

  7,443
  9,016
  23 Јануари 2008
  Манга
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Guru

  7,443
  9,016
  23 Јануари 2008
  Манга
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Guru

  7,443
  9,016
  23 Јануари 2008
  Манга
 6. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Guru

  7,443
  9,016
  23 Јануари 2008
  Манга

Сподели

Вчитување...