1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Core2Quad LGA 775 и мало SSD

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Psycore, 12 Септември 2017.

 1. Psycore

  Psycore
  On your way to fame

  535
  555
  12 ноември 2013
  Automation Tester
  Купувам 4 јадрен Intel за LGA 775 сокет.
  Купувам SSD од 60 до 120 GB.

  Приоритет има пониска цена.
  Понуди тука и по ПП, може и eBay.
   
 2. Psycore

  Psycore
  On your way to fame

  535
  555
  12 ноември 2013
  Automation Tester
  Пак ми треба Core2Quad за 775. Приоритет цена.

  Edit: Да не има некој искуство со продавачов? И дали ви изгледа добро зделкава?

  Edit 2: Или да идам со Q6600 со 8МБ кеш наместо 4МБ?
   
  Последна промена: 23 ноември 2018
 3. VerifiedUsers Overlay
  krema

  krema
  Professor

  11,017
  10,535
  24 Јуни 2009
  Машко
  Ова ти е посигурно!
   
  На Psycore и igor_igor им се допаѓа ова.
 4. Psycore

  Psycore
  On your way to fame

  535
  555
  12 ноември 2013
  Automation Tester
  Нарачано Q6600. Ви благодарам за одговорите и понудите. Може клуч.
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Ace_
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,545
 2. mariomako
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,642
 3. AndrejFerdzo
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,940
 4. toshex
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  411
 5. HardCorec
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  250
Вчитување...

Сподели

Вчитување...