1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Core Intel i7 7700K

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 29 Март 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,317
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продавам комплетно исправен процесор Core Intel i7 7700K.

  Цена, фиксна: 11000 денари
  075 437-061, Кирил
   
  На PC_GAMER и GGTT1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,317
  23 Јануари 2008
  диско денсер
Слични теми
 1. PilGriM
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  688
 2. spiritBreaker
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,519
 3. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,006
 4. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  766
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...