Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Core i9 11900K + Z590 Aorus Ultra

Статус
Затворена за нови мислења.

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1.265
1.912
Скопје
Вајкинг додаде нов оглас:

Core i9 11900K + Z590 Aorus Ultra - 24.000 ден.

Се продаваат процесор и матична плоча, со преостаната гаранција (процесорот до 25.10.2026, матичната 30.03.2024)
Функционираат беспрекорно, ги продавам поради надградба на 13та генерација. Од матичната ја чувам кутијата и сите додатоци, процесорот е bulk.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.364
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно