1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Core i5 8600k + Asus B360M-K + CoolerMaster Hyper T4

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Вајкинг, 8 Мај 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  990
  1,209
  9 Јуни 2015
  Машко
  Се продаваат следниве компоненти:
  Core i5 8600k - преостаната гаранција од 1 година и 6 месеци од Нептун.
  Asus B360M-K - преостаната гаранција од 2 години и 8 месеци од Сетек
  CoolerMaster Hyper T4 - без гаранција

  14.500 топтан. не ги двојам и не праќам по курирски служби.
   
  На enes.s1 и Banjifiko им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  990
  1,209
  9 Јуни 2015
  Машко
  bump
   
  На enes.s1 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  990
  1,209
  9 Јуни 2015
  Машко
  Кулерот се заменува со подобар - Hyper 412S и цената оди надолу - 14.000 денари!
   
  На Tozo8 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  990
  1,209
  9 Јуни 2015
  Машко
  Sold!
   
  На Tozo8 му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  886
 2. comakot

  Продадено CoolerMaster Hyper 212

  Одговори:
  5
  Прегледи:
  618
 3. Вајкинг
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  561
 4. gOJDO
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,097
 5. comakot
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  907
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...