1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Core i5 8600k + AsRock Z370M Pro4

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Вајкинг, 3 Декември 2019 во 20:09.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  979
  1,108
  9 Јуни 2015
  Машко
  компонентите се купени пред околу 1 месец за проект кој не се реализираше, користени се помалку од 24 часа. Доаѓаат со фабричките кутии и додатоци.
  Процесорот има 2 години гаранција, плочата 3.

  14.000 денари
   
  На shifty, apo808, gOJDO и уште 4 други им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  821
 2. rippermkd
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,621
 3. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  506
 4. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  895
 5. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  585
Вчитување...

Сподели

Вчитување...