1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Core i5 7-ма генерација

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од RoninMK, 4 Јануари 2020.

 1. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  123
  117
  20 Април 2016
  Машко
  Понуди во ПП.
  Предност цена.
  Ако нема за 7-ма може во предвид да влезе и 6-та генерација.

  Испратено од G3121 преку IT.mk форум апликација
   
 2. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  123
  117
  20 Април 2016
  Машко
  Сеуште не е купено, се бара сепак повеќе 6-та генерација заради цената.
  Понуди во ПП само за Core i5-6x00.
   

Сподели

Вчитување...