• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Cooliris

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Delicon

Gaining Experience
10 јуни 2007
1,004
447
delicon.mk
Cooliris, претходно познат како PicLens, го трансформира вашиот прелистувач во визуелно несекојдневен, прекрасен и едноставен за пребарување, прегледување и споделување на фотографии и видеа. :)

http://www.cooliris.com/

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=fBziSYgrizA[/ame]
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
43,517
Мислења
845,825
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно