Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

CoolerMaster V1000

Статус
Затворена за нови мислења.

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1.275
1.958
Скопје
Вајкинг додаде нов оглас:

CoolerMaster V1000 - 4.500 ден.

Продавам модуларно напојување CoolerMaster V1000, користено 4 години, со оштетување на PCI-Express конекторите како резултат на неквалитетни aftermarket кабли. Оштетувањето е козметичко и нема никакво влијание врз работата на уредот.
Погледнете го атачментот 118339Погледнете го атачментот 118338
Доаѓа со сите кабли освен 1 за PCI-Express
Цена: 4500 денари

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.031
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно