1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено CoolerMaster TX3 Evo

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Vlad944, 25 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  216
  444
  3 Март 2015
  Машко
  Продавам кулер CM TX3 EVO користен.
  Земен е од Сетек 2018 и оди со фул пакување но без гаранција.
  Цена - 700 денари фиксна.
  IMG_20200125_154425.jpg
   
  Последна промена: 25 Јануари 2020
  На Jedah и dzunko им се допаѓа ова.
 2. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  216
  444
  3 Март 2015
  Машко
 3. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  425
  236
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  ах бе @dzunko ме претрка :)
   
  На dzunko му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  216
  444
  3 Март 2015
  Машко
  Продадено,создравје да се користи.
  Клуч.
   
Слични теми
 1. RagingDemon
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,805
 2. toshex
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  227
 3. Mario.Bog
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  314
 4. Steam.
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  644
 5. comakot

  Продадено CoolerMaster Hyper 212

  Одговори:
  5
  Прегледи:
  586
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...