Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

CoolerMaster Suppressor Gaming Keyboard

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
23.221
31.998
roka.mk
Fatal1ty_ додаде нов оглас:

CoolerMaster Suppressor Gaming Keyboard - 1.000 ден.

На ваше задоволство, а на моја штета, решив да ја отуѓам оваа прекрасна тастатура. Користена е за работа, чувана за своја душа и најважно од се имам жена така да не сум гледал филмови за возрасни, што е сметам битен податок :)

Единствена мана која ја има, а се гледа од сликата е скршен држач на наслонот за раце се друго е тип топ.
Ако тоа ви смета, слободно можете да си ја купите од сетек за само...

Видете го целиот оглас...
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
23.221
31.998
roka.mk
Да ве потсетам дека сеуште можете да ја купите за само 1000ден.
 

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10.802
17.426
Skopje
www.insomnia.mk
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&&&&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Motherboard
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&#BGP5555PGBB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Storage
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@#G5YY5PB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
PSU
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&GY!^:~7JJJJ??77777??JJY5PGB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
RAM
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@#5!: ..:^~~!7??JYYYYJJJJJJYYPG#&@@@@@@@@@@@@@@@@@
Video card
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&5!. .^!?YPB&&@@@@@@@@@#B#@@@@@@@@@@&&&@@@@@@@@@@@@@@@@@
Case
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&P7. :?5G#@@@@@&BGB@@@@@@@@PPP&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Mouse
@@@@@@@@@@@@@@@@@G7:.~. ^5@@@@@@@@&P5P#@@@@@@BPPG@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Keyboard
@@@@@@@@@@@@#&@@@@@@@@@@@@@@&BY7~^^!7YPGBBB#&&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Audio
@@@@@@@@@@@@@@#Y~~JG&@#Y^ .7G&@@@@@#PPPGB#BBP5PG&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Monitor
@@@@@@@@@@@@&PJ5#@@@@@@@@BY~. :75B&@@@&BGPPPPGB&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Да ве потсетам дека сеуште можете да ја купите за само 1000ден.
Јавете се веднаш, повикот е на ваша сметка! И тоа не е се!!! Ако се јавите во наредните 30 минути како подарок ќе добиете и неверојатни три клоци во газот!
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
23.221
31.998
roka.mk
Можеби е скапо, пишете ваша понуда во пп. Ако не ми се допаѓа не ви одговарам :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.792
Мислења
969.387
Членови
35.182
Огласи
2.801
Најнов член
bunce
На врв Дно