1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено CoolerMaster Hyper H411R

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Steam., 22 Јули 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Steam.

  Steam.
  On your way to fame

  729
  673
  31 Мај 2011
  Го продавам кулерот од насловот, користен е пола година, преку сила.

  [​IMG]

  Доаѓа сосе кутијата, и сите додатоци, вклучувајќи ја и пастата што доаѓа со него, неупотребена(MasterGel Pro). Погоден е за куќишта што не дозволуваат високи кулери.

  1000 денари, не праќам по карго.
   
  Последна промена: 22 Јули 2019
  mrkela2009, NikacXMKD, borcep и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. Steam.

  Steam.
  On your way to fame

  729
  673
  31 Мај 2011
Слични теми
 1. psyside
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  981
 2. Grimriper
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,193
 3. Rikimaru
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  507
 4. toshex
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  222
 5. VerGer
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  394
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...