1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено CoolerMaster Hyper 212

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од comakot, 16 ноември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. comakot

  comakot
  Gaining Experience

  243
  135
  23 Февруари 2017
  Машко
  Ако може проценка на кулерот, ставен е само еднаш и веднаш изваден бидејќи не ми го берше во тогашното куќиште од тогаш седи во кутија
   
 2. comakot

  comakot
  Gaining Experience

  243
  135
  23 Февруари 2017
  Машко
  Да напоменам не ми е за продавање (незнам ни цена а незнам дали вреди и да се продади)
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,398
  8,871
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  1000 денари макс
   
  На Mario.Bog му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,596
  13,844
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  На твое место ја би си го турил на Ryzen 5 3600. Се разбира, ако има соодветен маунтинг за AM4. За кој модел станува збор?
   
 5. comakot

  comakot
  Gaining Experience

  243
  135
  23 Февруари 2017
  Машко
  EVO но неможам да најдам бракет за ам4
   
 6. comakot

  comakot
  Gaining Experience

  243
  135
  23 Февруари 2017
  Машко
  Може клуч на темата.
   
Слични теми
 1. psyside
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  994
 2. Grimriper
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,218
 3. Rikimaru
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  524
 4. VerGer
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  414
 5. Steam.

  Продадено CoolerMaster Hyper H411R

  Steam., 22 Јули 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  530
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...