Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

CoolerMaster HAF 932

Статус
Затворена за нови мислења.

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1.275
1.954
Скопје
Вајкинг додаде нов оглас:

CoolerMaster HAF 932 - 2.000 ден.

Продавам куќиште CoolerMaster HAF 932. Моделот е со сива внатрешност. Има по некоја грепка.
Го купив од член на форумов пред неколку години но никогаш не го искористив. Ми стои и зафаќа простор за џабе.
Доаѓа со 3x200mm вентилатори и LG DVD режач.
2000 денари фиксно.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.096
Мислења
974.497
Членови
35.404
Најнов член
altin
На врв Дно