Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Cooler Master Vertical Graphics Card Holder Kit V3 White

Статус
Затворена за нови мислења.

GetSchwifty

On your way to fame
22 февруари 2020
299
615
Скопје
GetSchwifty додаде нов оглас:

Cooler Master Vertical Graphics Card Holder Kit V3 White - 3.000 ден.

Поради промена на куќиште, продавам некористен држач за графичка карта - Cooler Master Vertical Graphics Card Holder Kit V3 White.
Купен е од Сетек и си доаѓа со оригиналната кутија.
Држачот е компатибилен со куќишта кои немаат "рамки" измеѓу задните PCI капаци.

Цена: 3000 ден.
Само во Скопје. Не праќам по карго.

Видете го целиот оглас...
 

rippermkd

Gaining Experience
11 јануари 2016
490
376
Bitola
rippermkd's setup  
Processor & Cooler
ryzen 7 2700 @4150MHz, custom EKWB / bykski watercooler
Motherboard
ASUS Crosshair hero VII
Storage
samsung 970evo 500gb; asgard NVME 1TB 4tb HDD
PSU
XFX pro 1000W
RAM
kingston savage @3200 cl13
Video card
ASUS ROG STRIX RX5700
Case
JNC nekoe Modirano do daske
Mouse
rapoo v320
Keyboard
motospeed GK89
Monitor
LG 27gl850
OS
win10
Rezerviraj
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.131
Мислења
975.247
Членови
35.440
Најнов член
Tr.Krstev
На врв Дно