1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Cooler Master V1000

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од uwemi, 29 Јули 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  uwemi

  uwemi
  Unbeatable

  4,761
  4,314
  20 Февруари 2011
  Машко
  Пред 3-4 дена го земав од напојувањето , но не успеав ни да го отворам да го видам или искористам бидејки го продадов ПЦто без напојување.

  Купено е 6.500

  5.500 Денари ФИКСНА цена со гаранциа до 15.07.2022г.
   
  gamer-eddie, gOJDO и на omegaRED им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  uwemi

  uwemi
  Unbeatable

  4,761
  4,314
  20 Февруари 2011
  Машко

Сподели

Вчитување...