1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Cooler Master Storm Enforcer

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од spiritBreaker, 19 Јули 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,690
  3,070
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Се продава куќиштето од насловот. земено од сетек,
  CoolerMaster Case Storm Enforcer with side windowCoolerMaster Case Storm Enforcer with side window

  куќиштето има мало козметичко оштетување на страничниот прозорец. со него идат гратис 3 кулери Cooler Master 120mm и обично напојување Matrix 750w. Цена фиксна 3200 денари, БЕЗ ЗАМЕНИ. карго на трошок на купувачот. Локација Охрид
   

  Прикачени датотеки:

  На Ulrezaj и gOJDO им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,690
  3,070
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
 3. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,690
  3,070
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
 4. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,690
  3,070
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  bump нова цена 2990 ден!
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,690
  3,070
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
 6. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,690
  3,070
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Продадено надвор од форум.

  Клуч
   
 7. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  7,977
  4,683
  8 Април 2011
  Машко
  Ah закаснаф
   
  На spiritBreaker му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. PilGriM
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,022
 2. gokica
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  707
 3. vlavot
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  639
 4. zipi123
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  281
 5. Lazarko
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  389
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...