Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Cooler Master MasterLiquid ML360R

Статус
Затворена за нови мислења.

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
278
775
Skopje

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
278
775
Skopje
Спремен за интел конфигурација...
viber_image_2023-04-20_14-45-08-477.jpg
 

Атачменти

 • viber_image_2023-04-20_19-47-55-118.jpg
  viber_image_2023-04-20_19-47-55-118.jpg
  246,2 KB · Прегледи: 43
Последна промена:

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
278
775
Skopje
4900 ден. со оргиналните фанови. Се продава поради тоа што имам 2 едниот го користам, другиот ако не се продаде до 5ти ќе оди во друга конфигурација.
 

Атачменти

 • viber_image_2023-04-18_07-54-56-904.jpg
  viber_image_2023-04-18_07-54-56-904.jpg
  238 KB · Прегледи: 40
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.260
Мислења
977.595
Членови
35.570
Најнов член
arbenneziri
На врв Дно