1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Cooler Master Hyper TX3

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од VerGer, 13 Февруари 2019.

 1. VerGer

  VerGer
  On your way to fame

  653
  605
  9 ноември 2016
  Машко
  ИТ
  Се продава кулерот од насловот, цена 750 мкд
  Користен, без физички оштетувања.

  Intel Socket:
  LGA 1156 / 1155 / 1150 / 775 *

  AMD Socket:
  FM2+ / FM2 / FM1 / AM3+ / AM3 / AM2 / 940 / 939 / 754

  Hyper TX3 | Cooler Master
   
  Ребро, RagingDemon, dekomote и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. VerGer

  VerGer
  On your way to fame

  653
  605
  9 ноември 2016
  Машко
  ИТ
  Продадено, може клуч
   
  На toshex му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Stefco
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  899
 2. psyside
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  989
 3. gOJDO
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  559
Вчитување...

Сподели

Вчитување...