• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Cooler Master Geminii S524 v2

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Serko

Gaining Experience
30 август 2018
92
171
Се продава кулерот на сликите, купен во 2016 од Сетек, одличен е, претходно користен на Интел платформа, се продава бидејќи сега користам Рајзен и нема поддршка за АМ4 сокет.
Со него следат сите останати бракетс и со кутија.

Цена 1000 денари фиксна.Погледнете го атачментот 20210512_230214.jpgПогледнете го атачментот 20210512_230230.jpg
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,440
Членови
29,742
Најнов член
MilanTrajkovski1
На врв Дно