1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Cooler Master G750m

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од tomi, 15 Септември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,828
  9,076
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  Напојувањето е фулл паковање и е многу малце користено, гаранција нема пошто е од грција...

  Цена: 3000 mkd

  Cooler Master: G750M
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,828
  9,076
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  2500
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,828
  9,076
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...