1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Cooler Master Elite 500W

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Saso PC, 22 Јули 2019.

 1. Saso PC

  Saso PC
  Gaining Experience

  157
  265
  5 Април 2018
  Машко
  Продавам ново воопшто не користено напојување Cooler Master Elite 500w.
  Гаранција од мене 10 дена.

  Цена: 2.000 денари
   
  На RagingDemon и gOJDO им се допаѓа ова.
 2. Saso PC

  Saso PC
  Gaining Experience

  157
  265
  5 Април 2018
  Машко
  Цена: 1.900 денари
   
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Saso PC

  Saso PC
  Gaining Experience

  157
  265
  5 Април 2018
  Машко
  Rezervirano
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Nakolce
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,569
 2. Aleksandar!
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,368
 3. Enigma
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  657
 4. DaVoRkNe
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  1,760
 5. wolverine
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  539
Вчитување...

Сподели

Вчитување...