1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Cooler Master Elite 120

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од wolverine, 18 oктомври 2017.

 1. wolverine

  wolverine
  On your way to fame

  784
  668
  27 Јуни 2012
  Се продава Mini-ITX куќиште, купено во Октомври 2016 од Анхоч по цена од 3000 денари. Куќиштето доаѓа во оргиналниот пакет со сите додадотици што следеа. Куќиштето нема никакви гребаници и оштетувања.

  Повеќе информации

  Цена 2000 денари

  * Не праќам по карго, ако сте од скопје или идете кон скопје слободно пишете ми.
   
  Последна промена: 18 oктомври 2017
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. wolverine

  wolverine
  On your way to fame

  784
  668
  27 Јуни 2012
 3. wolverine

  wolverine
  On your way to fame

  784
  668
  27 Јуни 2012
Слични теми
 1. Nakolce
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,592
 2. Aleksandar!
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,385
Вчитување...

Сподели

Вчитување...