1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Cooler Master Elite 120 Advanced

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од AleksandarCaki, 28 Мај 2019.

 1. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  599
  1,430
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
  Го продавам конкретново куќиште. Го давам затоа што пред 1 година земав Elite 110 (помало од ова), па ова ми стои спакувано и не се користи. Нема козметички оштетувања. Единствено нешто што фали е USB 3.0 портот од напред. Така го купив од форумов пред 2 години, без да ми биде напоменето.

  Cooler Master Elite 120 Advanced Case Review: Little in Almost Every Way

  Цена 1500.
   
 2. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  599
  1,430
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
 3. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  599
  1,430
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
 4. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  599
  1,430
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
 5. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  599
  1,430
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
  Последна Цена: 1000
   
  На damil и omegaRED им се допаѓа ова.
 6. damil

  damil
  On your way to fame

  734
  732
  2 Јануари 2015
  Машко
  Јас сум заинтересиран, ќе може ли слики од конкретното куќиште да ми пратиш?
   
 7. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  599
  1,430
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
  Прв пиша Гојдо. Резервирано за него. За тие што не им вратив на ПП, повеќе сте, еве тука ви враќам :)
   
Слични теми
 1. Nakolce
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,592
 2. Aleksandar!
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,385
 3. wolverine
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  557
 4. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  564
Вчитување...

Сподели

Вчитување...