1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Cooler Master Elite 110

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Mario.Bog, 25 Март 2020.

Тагови:
 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  985
  594
  15 Декември 2013
  Машко
  Купувам Cooler Master Elite 110 куќиште половно, да биде убаво сочувано или ако има некој инфо каде има би земал и ново.
   
 2. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,467
  4,786
  18 Септември 2013
  Машко
  Тешко кај нас, иам барано порано многу. Јас на крај завршив со Sharkoon QB One (кое после кризава ќе го продавам).
   
 3. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  448
  257
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
 4. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  985
  594
  15 Декември 2013
  Машко
  Знам дека бараше и ти, иначе јас привремено имам Codegen SuperPower MX31, ама ќе го менувам со Elite 110 или ако може некој да ми донесе од некаде Mastercase H100.

  Си порачав за мене Asrock B450 Fatality ITX, може и да ја продадам ако се договориме за цена. Нова со 3 години локална гаранција. :)
   
  На Astro и toshex им се допаѓа ова.
 5. wolverine

  wolverine
  On your way to fame

  794
  679
  27 Јуни 2012
  Имам јас едно Cooler Master Elite 120 Advanced така ми стои веќе неколку години. Во Скопје се наоѓа. Цена 2300 денари.
   
 6. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  985
  594
  15 Декември 2013
  Машко
  Фала друже, една работа е што сакам помало нешто, а друга работа е што Cooler Master Elite 120 Advanced се продаде на форумов за 1200 денари последен пат и реално за 2800 денари има нови Sharkoon QB One.
   
  zipi123, Tenny и на HardCorec им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Nakolce
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,615
 2. Aleksandar!
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,407
 3. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  577
 4. AleksandarCaki
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  741
Вчитување...

Сподели

Вчитување...