• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Cooler Liquid Deepcool GAMMAXX L120 V2

  • Ја почнал/а темата
  • #2

CyberMen

Gaining Experience
3 ноември 2012
162
181
Нова цена: 2300, има важечка гаранција 12 месеци.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,651
Мислења
822,440
Членови
28,287
Најнов член
Eftim555
На врв Дно