1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Cooler Liquid Deepcool Gamer Storm Maelstrom 240T Sockets Intel/AMD 150W/140W

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mao, 31 Мај 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  On your way to fame

  1,174
  753
  5 Јуни 2007
  Машко
  Се продава дотичниот AIO кулер за процесор. Направив апгреј на BeQuiet Dark Rock 4 Pro

  https://www.anhoch.com/product/3839...torm-maelstrom-240t-sockets-intelamd-150w140w

  dpgsh12rlms240t_1.jpg

  * На едниот кулер е лепен кабелот што се вклучува на матичната. Чисто да напоменам, нема никаков импакт врз работата на кулерот.
   
 2. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  457
  274
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
 3. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  457
  274
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
 4. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  On your way to fame

  1,174
  753
  5 Јуни 2007
  Машко
  Пишав дека е проценка, за гаранција незнам фали има треба да проверам.


  Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,903
  3,340
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
 6. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unbeatable

  3,954
  4,219
  1 Септември 2011
  Машко
 7. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  On your way to fame

  1,174
  753
  5 Јуни 2007
  Машко
  Нека оди на продажба за 2000 денари. Кој е заинтересиран нека пише во инбокс
   
  Последна промена: 31 Мај 2020
Слични теми
 1. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  783
 2. rippermkd
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  404
 3. MasteR_#0
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  453
 4. Mario.Bog
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  471
 5. bokirulz
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  2,396
Вчитување...

Сподели

Вчитување...