1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Cooler Deepcool Gammaxx GTE all Intel/AMD

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mario.Bog, 14 Мај 2019.

 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  777
  382
  15 Декември 2013
  Машко
  Продавам малку користен кулер за процесор Deepcool Gammaxx GTE кој одговара на речиси сите сокети за Intel и AMD.
  01_02.png
  Цена 1200 денари.
   
  На farkizz му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  777
  382
  15 Декември 2013
  Машко
 3. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  777
  382
  15 Декември 2013
  Машко
Слични теми
 1. l1d0v1c
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  411
 2. rippermkd
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  309
 3. Mario.Bog
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  727
 4. dekomote
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  489
 5. MasteR_#0
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  327
Вчитување...

Сподели

Вчитување...