1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Cooler Deepcool Alta 7

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од DaVoRkNe, 22 Јануари 2020.

 1. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,809
  3,974
  1 Септември 2011
  Машко
  Го продавам следниов кулер (Cooler Deepcool Alta 7 Intel LGA 775/1150/1151/1155/1156), користен е 2 недели,кутија комплет се.Купен е од Анхоч и доаѓа без гаранција.

  Цена- 200 денари
  Контакт Пп

  Линк за подетални спецификации -Anhoch PC Market Online - Cooler Deepcool Alta 7 Intel LGA 775/1150/1151/1155/1156 65W


  alta7_2.jpg alta7_1.jpg
   
 2. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,809
  3,974
  1 Септември 2011
  Машко
 3. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,809
  3,974
  1 Септември 2011
  Машко
 4. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,809
  3,974
  1 Септември 2011
  Машко
 5. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,809
  3,974
  1 Септември 2011
  Машко
Слични теми
 1. l1d0v1c
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  470
 2. rippermkd
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  364
 3. dekomote
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  572
 4. MasteR_#0
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  397
 5. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  353
Вчитување...

Сподели

Вчитување...