• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Cookies проблем

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Delicon

Gaining Experience
10 јуни 2007
1,024
472
delicon.mk
CMS-от што го работам моментално користи cookies за одредени работи...
Е сега, кога го користам локално (на мој PC) функционира супер, но кога ќе го закачам на веб сервер, не функционира, т.е. не сака да креира cookies.

* Серверот работи со cookies, знам затоа што имам инсталирано Wordpress, форум... значи до нешто друго е.

Некоја идеја? :chudenje:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,003
Мислења
854,518
Членови
29,635
Најнов член
darkotolev
На врв Дно