• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Convert Avi to DVD

  • Ја почнал/а темата
  • #1

MARTIN_MKD

Intern
27 ноември 2007
419
2
Имав еден софтвер со кој порано конвертирав од Avi во DVD и сега да ме отепаш не ми текнува како се викаше. Предложете ми вие некој со кој ќе можам да конвертирам Avi во DVD и со кој ке може да се направи мени и да се вметне превод.
Благодарам
Позз
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

MARTIN_MKD

Intern
27 ноември 2007
419
2
Фала многу се снајдов. Завршив работа со ConvertXtoDvd 3, многу добро програмче го препорачувам доколку му треба на некој
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,565
Мислења
823,433
Членови
28,072
Најнов член
josimovskii
На врв Дно