• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

conquer 2.0

  • Ја почнал/а темата
  • #1

_zare_

Intern
10 февруари 2008
137
0
igral nekoj konkuer i dali uste igra ako nekoj slusnal ne igral a saka da proba sajtot za BESPLATNO dawnloadiranje e www.conqueronline.com toa ne mu e segasnata strana ama so ovaa direktno te prefrluva na taa:)):bravo::LOL:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,044
Мислења
860,881
Членови
29,909
Најнов член
Klosus
На врв Дно