Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

combo

Статус
Затворена за нови мислења.

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
269
768
Skopje
bristlebac додаде нов оглас:

combo - Проценка
Деловите имаат гаранција, се продават комплет:
Матична - ASRock B450M-HDV
Ryzen 7 2700 + кулер - freezer 7 x
Kingston fury beast 16gb (2x8gb) 3200mhz
цена: 11500
Ако нешто значи да кажам дека се користени за филмови и дота 2 (y)
 

Атачменти

 • 312678064_6326378424045987_2438088447432414767_n.jpg
  312678064_6326378424045987_2438088447432414767_n.jpg
  175,8 KB · Прегледи: 84
Последна промена:

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
269
768
Skopje
Може и посебно да одат деловите ако има заинтересирани, но и цената би била посебна.
Матична ASRock B450M-14 месеци преостаната гаранција + Ryzen 7 2700 - 20 месеци преостаната гаранција + кулер freezer 7 x нов + Kingston fury beast 16gb (2x8gb) 3200mhz - 46 месеци преостаната гаранција.
 

Атачменти

 • 20210923_190830.jpg
  20210923_190830.jpg
  2,7 MB · Прегледи: 56
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Во моментов нема членови онлајн.

Статистика

Теми
47.082
Мислења
974.214
Членови
35.390
Најнов член
lefkova.e
На врв Дно