1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Combo: Asus Maxmius V Gene + Core i5 2500K + CM Hyper 103 + 4x4GB Mushkin DDR3-2133 CL9

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 23 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,687
  14,288
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продавам комплетно исправно комбо од матична плоча, процесор, кулер за процесор и рам:
  MB: Asus Maxmius V Gene (Intel Z77) (со кутија, комплет пакување)
  CPU: Core i5 2500K (стабилен на 4.5GHz со 1.38v напон)
  CPU Cooler: CM Hyper 103
  RAM: 16GB (4x4GB) Mushkin DDR3-2133 CL9

  Цена, фиксно: 9000 денари
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 12 Февруари 2020
  На blanca, Speedster, tomi и уште 9 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,687
  14,288
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,687
  14,288
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,687
  14,288
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,687
  14,288
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продадено
   
Слични теми
 1. gOJDO
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  903
 2. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  586
 3. gOJDO
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  764
 4. gorgekara
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  750
 5. skullmonkey
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  997
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...