1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Cokin Fish-Eye објектив за камера

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Banjifiko, 20 oктомври 2019.

 1. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  3,092
  4,355
  28 oктомври 2008

Сподели

Вчитување...