• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Cофтвер за Sony Ericcson Z530i

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Stanoja

Intern
18 септември 2007
7
0
Брам више една година софтвер за Sony Ericcson Z530i.
Никаде не можам да најдам, ако некој има решение, нека ми каже.
Барав некој девелопер кит за сотвер за гореспомнатава марка, ама нема тоа ни за лек.

Фала унапред!
 

mkd

Gaining Experience
5 јуни 2007
263
114
Побарај на Google. Има еден куп сајтови. Со пребарување на зборовите Sony Ericsson Z530 software мене ми најде преку еден милион сајтови.

Евентуално да посочиш што софтвер бараш.
 

strizlow800

Intern
30 октомври 2007
4
0
www.semkd.tk
Prvo bi sakal da kazam zdravo na site clenovi na forumov (p.s. ova mi e prviotr post) :D. Software za Z530 mozes da najdes na www.iprotebe.cz... Dokolku tvojot telefon e CID49 simni eden od ovie software-i ovde:

http://www.iprotebe.cz/firmware-z530-cid49

Treba da simnes soodvete MAIN i FS (filesystem) software... Dokolku ne si siguren za CID-ot na telefonot i drugo prasaj slobodno.

Btw... Od koa ke simnes software za toa kako se flashuva i so koj program i od kade download... imas na www.semkd.tk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,970
Мислења
853,714
Членови
29,608
Најнов член
aleksandra.sash
На врв Дно