• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Cocoa developer

  • Ја почнал/а темата
  • #1

iPhonedev

Intern
9 јули 2008
1
0
Итно е потребен програмер кој има искутво во Cocoa, за интересен и предизвикувачки проект.
Информации на [email protected]
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
Александра ај малку повеќе инфо
услови работа плата каков проект е

јас немам толку искуство но знам еден кој има доста

пиши тука или на courses:)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,758
Мислења
849,948
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно