1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

CM Storm Scout 2

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Neso, 22 Мај 2020 во 11:35.

 1. Neso

  Neso
  Gaining Experience

  217
  247
  14 Јуни 2008
  Машко
  Montazer
  Продавам неупотребувано куќиште CM Storm Scout 2, спакувано.
  Цена: 6000 ден.
   
  Изменето од модератор: 23 Мај 2020 во 22:43
 2. Neso

  Neso
  Gaining Experience

  217
  247
  14 Јуни 2008
  Машко
  Montazer
  Се извинувам не било advanced куќиштето. Баш е ова CoolerMaster Case Storm Scout 2 како што пиша Oktar, сива варијанта.
  Корекција на цената: 5000 ден.
   
  На xhktw, fuzzjaw, Sharlovski и уште 5 други им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. sdarko
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  895
 2. theMAD
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  3,385
 3. fuzzjaw
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  4,143
 4. krema
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  142
 5. Vlad944

  Продадено SAMA G-Storm

  Одговори:
  4
  Прегледи:
  759
Вчитување...

Сподели

Вчитување...