1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено CM 200mm Вентилатор

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од toshex, 21 Мај 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. toshex

  toshex
  Unstoppable

  3,954
  3,948
  18 Септември 2013
  Машко
  На продажба иде 200ММ вентилатор:

  1 x CM MegaFlow 200 Red LED Silent Fan (200mm)
  - 700rpm
  - 110cfm
  - 0.595 mm H2O
  - 19 dBA
  - 3 pin connector
  - 12v
  - 0.16A (max 0.28A)
  - mounting holes на ~155mm x 155mm и ~180mm x 110mm
  MegaFlow 200 Red LED Silent Fan | Cooler Master

  Користен, убаво исчистен и во добра состојба, тивок и без било какви лоши звуци/чкрипења и слично. Изваден од CM Cosmos S куќиште кое го купив. Слики во прилог.

  ЦЕНА: 450 денари

  2 - YBhWQe4.jpg 3 - tbe4mT9.jpg 5 - tf2HycL.jpg
   
  На Lazarko му/ѝ се допаѓа ова.
 2. toshex

  toshex
  Unstoppable

  3,954
  3,948
  18 Септември 2013
  Машко
  Резервирано.
   
 3. toshex

  toshex
  Unstoppable

  3,954
  3,948
  18 Септември 2013
  Машко
  Продадено.
   
Слични теми
 1. Sephiroth
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  926
 2. gokica
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  408
 3. toshex
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  269
 4. Oktar
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  650
 5. gremlin
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  239
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...