• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Clone SIM Card

Статус
Затворена за нови мислења.

direktor.e

Intern
6 април 2007
608
4
Овие варијанти беа можни далечната 1999 година, но мислам дека веке 99% има заштита...но никогаш не се знае...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,605
Мислења
821,561
Членови
28,255
Најнов член
the7natalies
На врв Дно