• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

clickclickclick

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

reng

Intern
13 август 2007
683
19
Никогаш не сме биле волку близу до достигнување на повисоко место на clickclickclick.com. Можност има автоматски да се кликнува и тоа со помош на turboclick. Освен со Интернет Ехплорер исто времено може да биде уклучено и на Мозила.
 

MushRoom

Intern
2 октомври 2007
41
1
А што ако сме на високо место? Пари да не даваат?! Или опростуваат долгови кон ММФ :p
 

JimmyKing

Баниран/a
21 септември 2007
49
0
WTF. sto sra*e e ova. koj ke mi kupe nov maus koga ke go rasipam via od click-anje. i sto koga ke bideme prvi. barem po eden maus da ni dadat togas aj da klikame, ali vaka za dzabe...
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Добар маркетинг за нив... вие ништо не добивате со кликање освен тоа што "МАКЕДОНИЈА ЌЕ Е НА ПРВО МЕСТО НА ЛИСТАТА НА КЛИКС" :))
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

reng

Intern
13 август 2007
683
19
Па добро играва е само за забава не треба да ја сваќате толку сериозно, што добивате со играње на другите игри?????
Има можност за автоматско кликање, а може и програмче да најдеш па ич да не се мачиш. Ако сакаш и ти е интересно повели на страницата ова е исто како и останатите други игри, можеш барем да гледаш како се движи Македонија и другите немора да кликаш.
 

MushRoom

Intern
2 октомври 2007
41
1
Па добро играва е само за забава не треба да ја сваќате толку сериозно, што добивате со играње на другите игри?????
Има можност за автоматско кликање, а може и програмче да најдеш па ич да не се мачиш. Ако сакаш и ти е интересно повели на страницата ова е исто како и останатите други игри, можеш барем да гледаш како се движи Македонија и другите немора да кликаш.
„Играва“ е ретардирана! Не гледам никаква забава во една иста клик операција! За да играм игра треба да бара од мене повеќе од една сива ќелија. А тоа што можеби ќе биде Македонија на прво место ќе покаже дека земјава е полна џаболебари :ua: Подобро полнете ја wiki со содржини на македонски, наместо да губите време во безвезарии.
 

igorkrst

Intern
13 јули 2007
400
1
„Играва“ е ретардирана! Не гледам никаква забава во една иста клик операција! За да играм игра треба да бара од мене повеќе од една сива ќелија. А тоа што можеби ќе биде Македонија на прво место ќе покаже дека земјава е полна џаболебари :ua: Подобро полнете ја wiki со содржини на македонски, наместо да губите време во безвезарии.
:)) :bravo:
 
M

Mr.Alien

Гостин
@mushroom
Е добро им кажа! Ајде Македончиња, покажете се!!!
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
а имаш ли чуено дека има вирус на сајтот? барем така ми покажа анти-вирусот кога одев на овој сајт.. :tainstven:
Off-topic: Тоа: "а имаш ли чуено дека има вирус на сајтот?" ти е вишок во коментарот, и целото мое цитирање ти е надвор од контекст.
 
M

Mr.Alien

Гостин
Ја пробав играва...и се почувствував како...хммм...ај, да не бидам груб....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,807
Мислења
850,878
Членови
29,494
Најнов член
Nikimoler
На врв Дно