1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Classic .asp Developer

Дискусија во форумот 'ASP.NET // VB.NET // C# // Coldfusion' започната од Ulrezaj, 9 Септември 2018.

 1. Ulrezaj

  Ulrezaj
  Gaining Experience

  329
  406
  20 Јуни 2012
  Машко
  Здраво дечки,

  Ми треба девелопер со познавање на classic .asp. Знам дека се работи за претерано стар јазик ама што веќе не се ни користи но сепак треба да се средат доста работи. Станува збор за full-time позиција ( не помалку од 1 година ).

  За повеќе информации може слободно да ме контактирате преку приватна порака.
   
 2. Ulrezaj

  Ulrezaj
  Gaining Experience

  329
  406
  20 Јуни 2012
  Машко
Слични теми
 1. mitash
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,720
 2. Fatihh
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  761
 3. StalkeR
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  977
 4. amedia
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,567
 5. Kokolo1231
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,394
Вчитување...

Сподели

Вчитување...