• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Cisco Wireless LAN Support Specialist

  • Ја почнал/а темата
  • #1

vlatkorun

Intern
8 јуни 2007
633
14
Treba da go polagam naskoro ovoj ispit.Me interesira dali nekoj go ima polagano i ako moze da objasni nekoi detali vo vrska so ispitot.Mislam na kolku prasanja ima
koi materijali se koristat za negovo spremanje i dali ima testking pass4sure i sl. za nego.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,772
Мислења
850,269
Членови
29,471
Најнов член
DaDzoce
На врв Дно