1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

CISCO oprema

Дискусија во форумот 'LAN // WAN // MAN // PAN // CAN' започната од gligorr, 3 oктомври 2018.

 1. gligorr

  gligorr
  Intern

  29
  5
  24 Јануари 2010
  Здраво,

  Каде во македоја може да се набави CISCO мрежна опрема (рутери, свичеви).
   
  На AndrejFerdzo му/ѝ се допаѓа ова.
 2. G4M3R

  G4M3R
  Gaining Experience

  501
  444
  26 Јуни 2012
  Машко
  Незнам за точно ама распрашај се во овернет, релисис дали може да ти набават, тринити системи...
   
 3. Oktar

  Oktar
  Epic

  3,456
  10,339
  23 oктомври 2012
  Машко
  Asseco SEE. Конкретна причина?
   
 4. gligorr

  gligorr
  Intern

  29
  5
  24 Јануари 2010
  Фала. Во моментов без некоја причина, најмногу за да имам имформација која ке ми послужи во иднина.
   
 5. lumixoid

  lumixoid
  Gaining Experience

  123
  136
  22 Септември 2008
  Partner Locator
   
 6. Mao

  Mao
  On your way to fame

  978
  510
  5 Јуни 2007
  Машко
  Imam nov switch - Cisco Catalyst 2950 od vremeto koga ucev cisco. Osven za lab nikogas za nisto ne e koristen. Go cekav denot da go stavam vo upotreba i nikako da dojde. Ako si zainteresiran ke ti dadam dobra cena, neka ti se najde.
   
Слични теми
 1. AlexDGreat
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,119
 2. IntelAmd
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  812
 3. HHH
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  724
 4. LaLi
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,017
 5. dimsa
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  593
Вчитување...

Сподели

Вчитување...