1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Cisco 2950 - 24 x 100Mbps + 2 x 1Gbps

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од dimsa, 7 Април 2017.

Тагови:
 1. dimsa

  dimsa
  Gaining Experience

  246
  276
  9 Јануари 2015
  Cisco 2950 switch - WS-C2950-24
  - 24 x 100Mbps + 2 x 1Gbps
  - IOS 12.0(5.3)
  Цена: 5500 ден со простор за договор
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. dimsa

  dimsa
  Gaining Experience

  246
  276
  9 Јануари 2015
  4000 ден
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 3. dimsa

  dimsa
  Gaining Experience

  246
  276
  9 Јануари 2015
  годишен бамп, 3000ден

  Sent from my Mi A1 using Tapatalk
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. AlexDGreat
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,131
 2. gdamjan
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  747
 3. Cas12
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,497
 4. philldm
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  510
 5. G4M3R
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  684
Вчитување...

Сподели

Вчитување...