• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

чудо еј - oil cooled cpu

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
909
Ohrid
wooooooooooooow
hmmmz, kako mu teknuva vakvi raboti ne mi e jasno...od kade mu teknalo deka bash so maslo i ect ect..
chudno i vozbudlivo istovremeno.
Bravo!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,521
Мислења
858,508
Членови
29,932
Најнов член
Sladzana.Angjelkovska
На врв Дно