• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Чудна страна

Статус
Затворена за нови мислења.

reng

Intern
13 август 2007
683
19
Само за собирање мислите дека ги собираат или нешто друго се случува. Проба некој или не.
 

JimmyKing

Баниран/a
21 септември 2007
49
0
sobiraat e-mail adresi za spam. registriraj nekoj bezveza yahoo e-mail i ispisi go na taa stranicata i ke vidis deka za den dva ke stigaat stotica mail-ovi na den
 
M

Mr.Alien

Гостин
Спамирање е во прашање.
Од чиста радозналост проверив. Имам неколку е-маил адреси, и испробав на една од оние кои ми се за секундарна употреба.
На неа добив реклама за страната (www.the-play.net/toolkit.php), а на маилот на кој ја "очекував" шифрата...шипак! :))

Не се лажете...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.173
Мислења
895.232
Членови
31.899
Огласи
348
Најнов член
MarinaMarina
На врв Дно